Connect with us

Media

Zdjęcie Beaty Szydło z autobusu wywołało falę komentarzy. Zareagował wicerzecznik PiS

Zdjęcie Beaty Szydło, na którym była premier jedzie autobusem, rozgrzało komentatorów na Twitterze i wywołało niemałą dyskusję. Fotografię skomentował Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie Beaty Szydło, która podróżuje autobusem. Była szefowa polskiego rządu stoi przy oknie i spogląda przez nie. Były eurodeputowany, a obecnie poseł Koalicji Obywatelskiej Bogusław Sonik zauważył, że zdjęcie zostało zrobione w autobusie lotniskowym, który dowozi do terminala lub samolotu.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część internautów zastanawiała się, dlaczego eurodeputowana PiS nie rozmawia ze współpasażerami i jest do nich odwrócona plecami, inni zwracali uwagę na fakt, iż była premier nie jechała limuzyną a wokół niej nie było żadnych ochroniarzy. Dyskusja pod fotografią szybko przerodziła się w kłótnię zwolenników PiS i opozycji.Sprawą zainteresował się Radosław Fogiel. Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości umieścił fotografię Beat Szydło na swoim profilu na Twitterze. „Faktycznie dziwne, że pani premier nie pozuje jakiemuś typowi, który postanowił jej robić fotki z przyczajki, jak nastolatka na widok Justina Biebera” – napisał.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Media

Advertisement

Popularne

Advertisement
To Top